Hakkımızda açıklama. Hakkımızda açıklama. Hakkımızda açıklama. Hakkımızda açıklama. Hakkımızda açıklama.

Hakkımızda

Home Hakkımızda
2020 yılında kurulan Ünver Tel Örgü, Kaliteli ve Hızlı İşçilik anlamında uzman kadrosu ile sektörde lider olmayı amaçlamıştır. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve sorunlarına cevap olacak işçiliği ile Ünver Tel Örgü Müşteri Memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır. Tecrübeli teknik ekip ve müşteri temsilcileri ile kolay iletişim kurabilir ve hızlı dönüş alabilirsiniz. Ankara Tel örgü ve çit konusunda kaliteli malzeme ve son teknoloji ile sorunsuz ve hızlı işçilik yapmaktadır.

Geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermenin yanında perakende satışta yapıyoruz. En kaliteli ürünleri en uygun fiyatta siz değerli müşterilerimize sunma konusunda iddialıyız. Ürünlerimizin montajı teknik ekibimiz tarafından yapıldığı taktirde ilk üç ay içerisinde sorun yaşanırsa ücretsiz teknik ekip desteği vermekteyiz. Ankara tel örgü fiyatlarını yeni güncel listesine ulaşmak için bizimle iletişime geçiniz.

Güvenliğiniz Ünver Tel Örgü için ilk plandadır. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle başladığımız bu sektörde arkamızda birçok mutlu müşteri bıraktık. Ankara tel örgü konusunda çevre güvenliğini sağlamak adına doğa ile uyumlu estetik tasarımlar meydana getiriyoruz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışımız ile sizlere modern sistemler oluşturuyoruz. Ünver Tel Örgü olarak BETON DİREK, ÇİM ÇİT, DİKENLİ TEL, DÜZLEMSEL JİLETLİ TEL, FERFORJE KORKULUK, GABİON DUVAR, HAYVAN BARINAKLARI gibi hizmetlerimiz vardır. Detaylı bilgi almak için lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Ankara Tel Örgü olarak ürünlerimiz kaliteli, dayanıklı emniyetli ve performans gücü yüksektir.

Hemen Ara